Meg fogok halni. Tudom. Vagy inkább eldöntöttem?
Szánalmas vagyok. És magányos. És gyenge.
És irigy. Irigylem azt ahogy élt, és ahogy meghalt. Mindent megkapott amit én egész életemben akartam. A nőt akit szerettem, az emberek tiszteletét és szeretetét, amelyek nálam mindig kizárták egymást, a gyászoló barátokat. Kit fog érdekelni ha én halott leszek? Még engem sem érdekel.
Az életem felesleges volt. Milyen célból haljak hát meg? De ugyanakkor milyen célból éljek tovább? Inkább a halált választom, az egyszerűbb. Minek hazudjak, úgyis csak magam vagyok, mindig az egyszerűbb utakat választottam.
Szerencsére már előkészítettem mindent amire szükségem van. Soha senki nem fogja megtudni. Az üres pohár az ágyam mellett akármi lehet egy laikus számára.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése